ONLINE MAĞAZA KURULUM & WEB UYGULAMALARI


Biz sadece web sitesi yapmıyoruz...Online kanalınızda en iyi altyapıyı kullanmanızı, web uygulamalarımızla en iyi müşteri deneyimini sunmanızı, süreç önerilerimizle verimlilik ve maliyetleri iyi yönetmenizi istiyoruz.

Bu yüzden Digit&All`da


Markanıza özel çözümlermarkanıza özel çözüm üretirizOnline mağazanızı, size özel, butik çalışarak hazırlarız, böylece hazır paket ve temalardaki sınırlara bağlı kalmazsınız.


Shopify'da online mağazanızı hemen kurarak, ürünlerinizi tüm dünyadaki potansiyel müşterilerinizle 7/24 kesintisiz olarak buluşturalım! Mevcut online mağazanız varsa herhangi bir kesinti veya data kaybı yaşamadan Shopify'a taşıyarak, işinizi rekabette üst sıraya taşıyalım.
Uygulama Geliştirmeuygulamalar geliştiririzMüşteri deneyimi, pazaryeri entegrasyonu, crm ve stok yönetimi için online mağazanızla beraber çalışan web uygulamaları geliştiririz.


Birden fazla satış kanalınız olması durumunda tek bir yerden stok yönetimi yapabileceğiniz, Trendyol gibi pazaryerleri ile entegre olabileceğiniz, müşteri deneyimini ileriye taşımak için CRM ve ödüllendirme yapabileceğiniz uygulamaları online mağazanızla entegre çalışacak şekilde geliştirebiliriz.müşteri deneyimine odaklanırızmüşteri deneyimine odaklanırız


20 yılı aşan müşteri deneyimi ve süreç yönetimi tecrübemizle, gerektiğinde süreç iyileştirme önerilerinde bulunur ve buna uygun geliştirme yaparız.
Shopify'ı tercih ediyoruzShopify kullanırızÇünkü, online mağazanızı açtıktan sonra kolayca yönetmenizi istiyoruz. 175 ülkede, 1.7 milyondan fazla markanın tercihi olan Shopify'da online mağazanızı kuruyoruz.


Shopify admin paneli ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman ürün, müşteri, sipariş ve mağaza yönetimi yapmanız çok kolay. Ayrıca 6 binden fazla uygulama içeren Shopify App Store ile yeni özellikleri çok kısa sürede mağazanıza ekleyebiliriz.