ONLINE MAĞAZA KURULUM & WEB UYGULAMALARI
Paket & FiyatlarOnline mağaza maliyetlerini 3 başlıkta toplayabiliriz:
Tek Seferlik kurulum ücreti
Aylık Shopify üyelik ücreti ve komisyonu
Diğer aylık ve yıllık giderler

Maliyetleri hesaplarken en önemli tavsiyemiz sadece kurulum veya ilk yıl maliyetlerini değil, en az 3 veya 5 yıllık maliyetleri hesaplamanızdır.


Tek seferlik ücretKURULUM


Kurulum ücreti taleplerinize göre netleştirilerek teklifimizle size iletilir. Kurulum ücretinin yarısı proje başlangıcında, kalan yarısı ise proje tesliminde ödenir.

Mağazanızın kurulumu için 3 farklı seçeneğiniz vardır ;Başlangıç

Online mağazanızdan satışa başlamak için gereken herşey


Standart

Başlangıç paketi
+
premium tema ve ürün yükleme


Entegre

Standart paket
+
pazaryeri entegrasyonu ve size özel veritabanı


+ Kurulum İçeriğinde Neler Var?
Aylık üyelikSHOPIFY PAKETLERİ


Shopify'da online mağazanızın üyelik ücretini aylık olarak kredi kartınızla ödersiniz. Paketlerin bağlayıcılığı yoktur istediğiniz zaman paket değişikliği yapabilir, üyeliğinizi dondurabilir veya durdurabilirsiniz.

Yeni kurulan online mağazalar için önerimiz 'Basic Shopify' paketi ile başlamalarıdır, böylece başlangıç maliyetleri daha düşük tutulabilir.

Basic Shopify paketi ile şu anda birçok farklı platform tarafından 'Special' veya 'Platinum' olarak adlandırılan paketlerdeki özelliklerin neredeyse tamamını mağazanıza eklemiş oluruz.
Basic Shopify

29$ + KDV
%2 Komisyon


Shopify

79$ + KDV
%1 Komisyon+ Paket Özelliklerini Göster


DİĞER GİDERLER


  • Yıllık domain ücreti : Online mağazanız için seçeceğiniz adrese göre yıllık ücreti 15$ - 50$ arasında değişir. Yılda bir defa ödenir.
  • Ödeme sistemi komisyonu : Ödeme yöntemi için anlaşmanız olan platforma göre komisyon oranları değişir. Kredi kartı ile tahsilat için Shopify'ın entegrasyonu olan sağlayıcı iyzico'dur. Komisyon oranları tek ödeme veya taksitli alışverişlere göre değişir.
  • Online mağazanıza eklemek istediğiniz özelliklere göre entegre edilecek uygulamaların aylık veya yıllık ücretleri. Bu uygulamalardan bazıları ücretsiz olduğu gibi bazıları da ücretlidir.
  • İhtiyaç olması durumunda tasarımı yapılacak logo ve görseller.